DEGALŲ FILTRAS

KAS TAI?

Sulaiko teršalus ir degaluose esantį vandenį, todėl deginti tiekiami išvalyti degalai.
Filtrai kuriami bendradarbiaujant su automobilių gamintojais, ir, siekiant užtikrinti patikimumą, išvengti vibracijos, degalų nuotėkių ir gaisro rizikos, pritaikomi pagal konkrečią naudojimo paskirtį.

KOKIA JO PASKIRTIS?

Autentiškas degalų filtras užtikrina nuolatinį švarių degalų srautą, kuris yra tolygaus ir efektyvaus degimo pagrindas: tai reiškia optimalų variklio efektyvumą, mažesnę emisiją ir mažesnes degalų sąnaudas, kad būtų mažiau teršiama ir taupomi degalai.

KADA REIKIA KEISTI?

Degalų filtrą reikia keisti kas 60 000 km arba kas 2 metus. Dėl užsikimšusio filtro mažėja degalų srautas į variklį, todėl variklis gali netikėtai sustoti (galbūt pavojingose situacijose, pavyzdžiui, lenkimo metu arba akceleruojant). Tačiau svarbiausia, kad dėl užsikimšimo nuolat didėja vidinis slėgis ir atsiranda degalų nuotėkio ir gaisro rizika.

Norėdami užtikrinti žmonių ir variklio (transporto priemonės) saugą, visuomet rinkitės autentišką degalų filtrą. Tai saugos dalis, todėl svarbu, kad automobilių gamintojas ją užtikrintų. Filtras turi būti saugus, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, patikrintas pagal griežčiausias kokybės kontrolės taisykles, kad būtų užtikrintas jo efektyvumas, našumas ir patvarumas.

Naudojant autentiškas dalis garantuojama, kad jų efektyvumas nesiskirs nuo gamykloje sumontuotų komponentų.