SALONO FILTRAS

KAS TAI?

Originalus salono filtras saugo nuo žiedadulkių, dulkių ir kitų teršalų, palaiko viduje puikią oro kokybę ir užtikrina saugią bei sveiką aplinką keliaujant.

KODĖL REIKIA RINKTIS ORIGINALŲ SALONO FILTRĄ?

Originalus salono filtras – tai puikios, griežtai kontroliuojamos kokybės gaminys, kuriame naudojamos didelio filtravimo efektyvumo medžiagos. Jis yra ypač patikimas ir veikia net ekstremaliomis oro sąlygomis.

Konkrečiau, jis garantuoja:
- Apsaugą nuo žiedadulkių, dulkių, kietųjų dalelių, anglies atliekų, teršalų. Jeigu jūsų automobilio filtras veikia netinkamai, salone besikaupiantys teršalai sukelia galvos skausmus, negalavimus ir alergines reakcijas.
- Švaresnį priekinį stiklą ir saugesnį vairavimą. Dėl laiku nepakeisto salono filtro stiklas gali rasoti ir riboti matomumą automobilyje.
- Šildymo arba klimato kontrolės sistemos apsaugą. Dėl šiose sistemose susikaupusių nešvarumų atsiranda blogas kvapas, sutrumpėja dalių eksploatavimo laikas ir veikimo efektyvumas, todėl dažniau reikia atlikti techninę priežiūrą.

 

Atminkite, kad salono filtrą būtina keisti kasmet arba kas 15 000 km: keitimas yra ypač greitas ir paprastas, jei atliekamas įgaliotuosiuose serviso centruose.
Ar norėtumėte sužinoti apie visas mūsų teikiamas automobilio priežiūros paslaugas? Apsilankykite „Fiat“  ir „AlfaRomeo