AMORTIZATORIAI

KAS TAI?

Amortizatoriai yra vieni iš pagrindinių judėjimo stabilumo elementų, užtikrinantys automobilio sukibimą su keliu, mažinantys vibraciją ir pakabos perduodamą judėjimą.

KOKIA JŲ PASKIRTIS?

Originalūs amortizatoriai užtikrina optimalų kontaktą su kelio paviršiumi. Užtikrinamas geresnis judėjimo stabilumas (išvengiama nenormalių pokrypių ir akvaplanavimo), efektyvesnis stabdymas ir didesnis vairavimo komfortas (mažesnis triukšmas ir vibracija keleivio skyriuje, geresnis kelio paviršiaus apšvietimas), be to, mažiau dėvisi padangos. Originalių amortizatorių sistema ne tik garantuoja saugų vairavimą ir tinkamą transporto priemonės valdymą posūkiuose ir stabdant, bet ir saugo pagrindinius automobilio komponentus, įskaitant: vairavimo sistemą, ratų guolius, vairavimo sistemos jungtis ir padangas.

KADA REIKIA KEISTI?

Amortizatoriai yra pagrindiniai saugos komponentai, todėl rekomenduojama juos periodiškai tikrinti, taip pat reikia susirūpinti, jei jaučiami svyravimai ar nenormalus šokinėjimas, girdisi prislopintas triukšmas. Norint padidinti transporto priemonės efektyvumą ir saugumą, rekomenduojama juos keisti poromis.

Visuomet rinkitės originalias atsargines dalis, nes gamintojas joms suteikia garantiją, jos yra saugios, aukščiausios kokybės, ilgiau eksploatuojamos (buvo kruopščiai patikrintos) bei nekenkia aplinkai.
Originalios atsarginės dalys veikia taip pat, kaip naujame automobilyje sumontuoti komponentai.